• 7 Gün 24 Saat Türkiye'nin Heryerinde...

Hidrolik beton kesme

Hidrolik beton kesme

Hidrolik beton kesme; demir donatılı ve donatısız yatay – dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir.
Genel olarak betonarme perde beton ve döşemi kesiminde kullanılan bir sistem olmakla birlikte, özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak hemse yapabilmektedir. Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılır, kesim kolaylığı Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sistem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistem olarak işlem yapmaktadır.

Avantajlarından biriside zaman tasarrufu etmenizi sağlar işinizi hızlı çözüme kavuşturur. Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez. Beton kalınlığı 100 cm ye kadar kesme işlemi yapabilen makineler vardır her geçen gün teknoloji bünyesinde ilerlemektedir.

Emin Karot - Karot beton delme kesme konularında sadece Ankara'da değil, Kuşadası karot, Aydın beton delme, Didim beton kesme, Bodrum beton delme, Muğla karot firmaları, Alanya karotcu, Antalya karot firması, Kemerde karot delme ve Tüm Türkiye'de hizmetinizdeyiz...

İletişim Bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.